| mynameisseby a întrebat:

Vreau va rog sa imi spuneti daca este buna combinatia aceasta pentru pc: Placa Video VTX3d ATI Radeon HD5450 1GB DDR3 64bit PCIe + memorie ram de 4GB + un procesor: AMD Athlon 64 Processor+3800+ 2. 40 GHz. Multumesc,

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procesorul slab mai bun Intel i5 procesorul trebuie schimbat! Ca in rest totul merge! Bafta!

| IulianP a răspuns:

Vrei sa le cumperi noi?
Placa video este slaba, nu merita banii; la fel si procesorul, este foarte vechi.

| Kyrie a răspuns:

Procesorul e cam PRAF, da placa video si ramii sunt foarte buni, schimba-ti procesorul, bafta, funda? tongue