| Benz a întrebat:

Imi merge Need for speed hot pursuit pe placa video ati x1550 256 mb procesor dual core g860 2 gb ram?

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ai cautat pe google?

www.google.com "nfs hot pursuit system requirements" si o sa gasesti -
Graphics: 256 MB DirectX® 9.0 compliant card with Shader Model 3.0 or higher

Deci rezulta ca da. Nu te astepta la un framerate foarte mare pe un onboard.

| Benz explică (pentru Andrei7520152):

Da am cautat intreb ca am m-ai avut acest joc si nu imi mergea sa intru in el

| Andrei7520152 a răspuns:

Incearca si vezi daca merge.

'm-ai' se scrie legat.