| Benz a întrebat:

Imi merge pes 2013 in reluare adica nu mai cand imi arata reluarile de la goluri si cand intra jucatorii pe teren din ce cauza este procesor? pentium G860 sau placa video? ATI Radeon X1550.
Funda! 1

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Daca schimbi placa video s-ar putea sa nu duca sursa(daca este o sursa slaba s-ar putea sa se arda). Placile astea mai noi, mai performante consuma mai mult.

6 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Schimba placa video.Ai grija la sursa.

| Benz explică (pentru taken):

Cum adica sa am grija la sursa?

| Benz explică (pentru taken):

Caci c-am am probleme cu sursa

| Benz explică (pentru taken):

Ok multumesc sursa mea este chiar slaba nu stiu ce putere are dar stiu sigur ca este slaba

| Benz explică (pentru Benz):

Am probleme cu sursa(se aprinde mai greut cand apas power), de cand am schimbat placa de baza si procesoru

| taken a răspuns (pentru Benz):

Daca schimbi placa video s-ar putea sa nu duca sursa(daca este o sursa slaba s-ar putea sa se arda). Placile astea mai noi, mai performante consuma mai mult.

| narcig56 a răspuns:

Du-te la folderul unde l-ai instalat da pe settings si pune grafica pe Low