| samironaldo a întrebat:

Windows Version: Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (build 2600)
Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU E3400 @ 2. 60GHz
Graphics Card: Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
Total RAM: 3.2 GB
Imi merge?
Cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Scuze, pentru greseala, dar procesorul ESTE DUAL-CORE. Jocul iti va merge sigur si fara probleme! Am inteles eu gresit.

3 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Ce sa-ti mearga? Tu ce ai dat aici sunt datele despre sistemul tau de operare. Spune ce sa mearga si te ajut.

| mickeyMT a răspuns:

S-ar putea sa-ti mearga, dar pe setarile grafice la LOW. Totusi, procesorul nefiind dual-core, e posibil sa ai frame-rate scazut : undeva la 10-15(max 20).
Totusi, astea sunt niste date statistice, si nu poti stii pana nu incerci. cel mai bine este sa-l descarci tu si sa testezi cum merge!

| mickeyMT a răspuns (pentru mickeyMT):

Scuze, pentru greseala, dar procesorul ESTE DUAL-CORE. Jocul iti va merge sigur si fara probleme! Am inteles eu gresit.