| RaduLemon a întrebat:

Salut TPU,am un pc mai vechi si as vrea sa il vand, asta are in el:

Windows Version: Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)

Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU 440 @ 2. 00GHz

Graphics Card: VIA Chrome9 HC IGP

Total RAM: 894.4 MB

si are 150 gb memorie

Cam cat sa cer pe el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule daca pc ul e vechi probabil a costat mult cand l ai cumparat, vechiul meu pc m-a costat in 2006, 25 de milioane, il am si acum cat ar trebui sa cer pe el 20 de milioane?, pc u meu nou am dat 10 milioane, sa revenim la intrebarea ta, pentru sistemul tau doar unitatea ar face 200 300 ron maxim 350, daca il dai cu monitor si restul duci la 500 600winking sper ca ti-am fost de folos

3 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Cu 2-3 milioane mai putin decat ai dat tu pe el.

| RaduLemon explică (pentru En3Rgi):

Am primit pc-ul si nu stiu cu cat a costat

| En3Rgi a răspuns (pentru RaduLemon):

Pai intreaba-l pe cel care ti l-a dat.