| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva dacă protocoalele lui Medical Medium Antony Wiliam chiar funcționează pentru vindecarea creierului? Sunt cam greu de făcut rețetele și recomandările pentru mine.
Dar as încerca măcar un protocol dacă as ști ca funcționează adică daca chiar ajuta pe bune la vindecarea sau ameliorarea creierului.Ma refer la protocoalele din cartile Vindecarea creierului și Protocoale pentru vindecarea creierului.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai gresit sectiunea prietene. Cauta recenzii la carte pe net, si o sa vezi ce zic alti cititori.

| DRamona20 a răspuns (pentru Wr3nch):

Crezi că nu am incercat?

| DRamona20 a răspuns (pentru Wr3nch):

Și ce dumnezeu felicitări adică acum pe bune