| Kydie a întrebat:

Imi poate spune cineva cum pot face banii foarte rapid pe metin2ro?

Răspuns Câştigător
| sPec1aLxD a răspuns:

Incearca sa faci un caracter de lv 30 dupa care stai mult la pescuit pe serverul meu aries pestii se vand cu 30k, incearca sa faci cate 1 inventar sau mai multe, ai sa ca o sa faci repede banii, de preferat iti faci mai multe caractere si te duci cu ele si in alte regatewinking sper ca te-am ajutat

| Kydie explică (pentru sPec1aLxD):

Scuze nu prea este buna idea dar apreciez ca ai vrut sa ma ajutiwinking dar cred ca mi-ai dat o idee (deci vei primi funda)

1 răspuns: