| Bilii a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva dc Ark survival evolved imi merge in 40-60 fps cu toate la medium? Am gtx 1060 6gb i3-10100f 16gb ram ddr4. Ce naiba ca am tot ce imi cere la Can i run it. Ce trebuie sa mearga jocul asta la epic 60 fps?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ai setarile facute la placa video (de la nVIDIA settings)?

| Staicu_Ionut_1994 a răspuns:

Cerinţe minime de sistem:
CPU:
Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
RAM:
8 GB RAM
GPU:
NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
DX:
Version 10
OS:
Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)----------DESTA NU II MERGE LASA SI JOCATE ALCEVA

| Wr3nch a răspuns (pentru Staicu_Ionut_1994):

Sistemul e peste cerintelea astea sef. Ca i3 ul ala ingroapa un i5 cu 7 gneratii in urma.

| Bilii explică (pentru Staicu_Ionut_1994):

Excuse me?
am de 5 ori mai bun decat ce imi aratasi tu