| DiaElla24 a întrebat:

Imi puteti da niste exemple de site. uri de downloadat jocuri? asemanatoare cu myplaycity

Răspuns Câştigător
| allexboss0 a răspuns:

O sa iti raspund eu la aceasta intrebare! Deci site-uri cu jocuri sunt destule acum depinde ce jocuri iti plac o sa iti zic in continuare cateva varietati si sper ca o sa imi dai funda!
Deci daca iti plac jocurile mmo-rpg poti juca darkorbit,seafight,farmerama,triburile,deepolis, xblaster scrii numele lor pe google daca nu iti plac astea poti juca jocuri care sa le descarci gen: metin2, 4story,dragonsoul,grandchase,lord of the rings, star craft, war craft, scrii numele lor pe google daca nici astea nu iti plac si vrei sa joci jocuri din astea "mici" direct pe net o sa iti zic cateva site-uri cu o varietare de jocuri asemanatoare cu myplaycity: clopotel.ro,ejocuri.ro,999jocuri.ro sexyjocuri.ro,ejocurigratis.ro,y7.ro! te rog da-mi funda daca vrei alceva bagami id-ul allex_boss0@yahoo.com (o observatie cand dai add pe mess nu mai scrii acel "@yahoo.com") multumesc pentru atentie si sper ca o sa imi dai funda

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

R.A.R.B.G fara puncte intre litere.Ai filme actiune,aventura,porno, jocuri, programe si tot ce vrei.

| Wehrmacht a răspuns (pentru Wehrmacht):

Descarca B.i.ttTorr.e.nt de pe google ca sa descarci de acolo.Il gasesti pe google.
(Fara puncte la nume)