| Bordeianu_Andrei_1997 a întrebat:

imi puteti da exemple de jocuri pentru telefon fara android? cum ar fi talking tom

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Talking Tom merge numai la android.Degeaba il dai ca exemplu.Nu ai spus ce telefon ai.

| Bordeianu_Andrei_1997 explică (pentru darrio2007):

Samsung star 2 dar nu este un fel de talking tom fara android?

| darrio2007 a răspuns (pentru Bordeianu_Andrei_1997):

Nu.Dar telefonul tau are android. Poti instala aplicatia pe telefonul tau.
Sursa:http://www.softmobil.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=61&lid=335

| Bordeianu_Andrei_1997 explică (pentru darrio2007):

Nu nu are

| darrio2007 a răspuns (pentru Bordeianu_Andrei_1997):

Intr-adevar cred ca m-am inselat.Nu are.Lucreaza in BADA OS.