| xTraVaGanCe a întrebat:

Imi puteti face si mie o descriere cat de cat detaliata a privatelor Metin2Tim si MondialMt2
Funda!

1 răspuns:
| VreauPupici a răspuns:

Nu stiu prea multe despre TIM dar Mondial m.am jucat si iti zic tot ce stiu: Partea proasta e ca este in Italiana.
Partea misto e k de la inceput ai o hartie in inventar cu care te duci la fierar si te trece direct la lvl.15 + primesti armura si arma de lvl 9 +9. {+colier, papuci etc.}. In mondial nu sunt animale, doar salbatici pe care ii omori ff simplu cu ajutorul armurii si armei +9. Licorile sunt pe gratis, la fel si masca emotiei + mantia curajului. le gasesti pe toate la mag. general. happy ai si teleportare gratuita. Sper ca te-am ajutat. Funda? =D