| Enache_Bogdan_1906 a întrebat:

Fratilor, cum e la liceu? O descriere detaliata ar fi de folos.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Iti recomand sa nu te legi de copiii populari in niciun fel ca dupa o sa-ti stie tot liceul orice mutare si nu cred ca-ti doresti. Incearca sa-ti faci un grup restrans de prieteni cu care sa-ti petreci timpul dar care sa fie ok din toate punctele de vedere.

2 răspunsuri:
| razvan131997 a răspuns:

E exact ca la gimnaziu ( in cazul meu ). Profesorii o sa va preseze tot timpul cu examenul de Bacalureat. In rest, nimic interesant. Te poti cosidera putin mai matur si ai oarecum alta relatie cu profesorii.

| AndreePapush a răspuns:

E oribilll:!
Profii îți fac peri suri cu BAC-ul lor