| lory_6999 a întrebat:

Imi puteti recomanda un calculator bun? In mare il vreau pentru gaming. Suma sa nu depaseasca 1500 lei. Ofer funda!

4 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Http://www.altex.ro/......s-free-dos Pe asta ti-l recomand. E bun, are procesor i3 iar jocurile momentului o sa iti mearga. Pe viitor va trebui sa il imbunatatesti pentru ca totusi vor aparea jocuri care cer mult. Deci cam peste 2 ani va trebui sa ii schimbi procesorul are cam putini gHz si placa video. In rest e bunicel. Funda?

| lory_6999 explică (pentru RocKzZ):

Ba, eu vreau un pc, nu un laptop -_-