| lory_6999 a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon bun? Suma sa nu depaseasca 1200 lei. Ofer fundawinking!

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

S3
sau cauta cateva telefoane Lenovo, sunt destul de bune

| notefree a răspuns:

Sony xperia sp 1.050 lei
Lg l9 2, 1, 100 lei
Htc desire 601, 1200 lei
Samsung galaxy xcover 2, 780 lei
Blackberry z 10, 970 lei
Nokia lumia 625, 799 lei
Allview v1 viper 945 lei
Lg l 90, 999 lei

| NemNUZ a răspuns:

Iphone 4S, eu am avut prima data un Samsung Galaxy S dar dupa ce am trecut la iphone ( 4S si momentan 5 ) nu m-as mai schimba niciodata. E mai frumos, din materiale mult mai de calitate decat altele si merge extrem de bine, poate ca nu intrece un Galaxy S3 nici pe departe dar la un om normal care nu verifica fiecare sutime de secunda in minus la o intrare intr-o aplicatie, e ok.

| SAMM0603 a răspuns:

Samsung Glaaxy S3. 1100 lei.

| Krueger a răspuns:

Nokia Lumia 920

| ioanaa25 a răspuns:

Samsung galaxy s2 plus e foarte bune si nu costa mai mult de 1000 lei te sfatuiesc sa il iei de la magazice gen Vodafone ai grija ca la oringe sunt extrem de scumpe. Camera 8 mp/2mp memorie de 4 e super bun sara mea il are si e extrem de multumita.