| uless a întrebat:

Imi puteti spune cum as putea sa tin routerul wireless intr-o camera dar sa pot sa conectez un laptop mai vechi fara conectie wireless care ii intr-o camera putin mai departe...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ii cumperi un adaptor wireless usb. Uite aici exemple http://www.pcgarage.ro/adaptoare-wireless/
Bafta! (asa ai wireless pe laptop)

2 răspunsuri:
| uless explică (pentru neluL):

Conteaza daca routerul meu ii Huawei si imi iau un adaptor TP Link de exemplu?

neluL
| neluL a răspuns (pentru uless):

Nu conteaza! Conteaza doar ca adaptorul sa fie compatibil cu USB-ul tau.