| Metea_Casian_1994 a întrebat:

Imi puteti spune o combinatie care sa aiba sansa mare de obtinere a unui Pure Dragon pe Dragon City prin breeding?

Răspuns Câştigător
| bodi01 a răspuns:

Iti iese din 2 legendari bagati in breeding nu conteaza ce legendari sunt. funda

3 răspunsuri:
| Edward31 a răspuns:

As avea si eu o intrebare : Cand ai bagat mirror + legendary ai dat pe normal sau breeding boost? (ii am pe amandoi)

| Sorin_Miron_1998 a răspuns:

Cool fire(firebird+ice) + soccer(medieval+alpine)=legendary/wind/mirror

| Metea_Casian_1994 explică (pentru Sorin_Miron_1998):

Intrebarea e cam veche, am deja pure(mirror+legendary).Am si pure dark si pure fire