| ShaNNe a întrebat:

Imi puteti spune pentru ce sunt redirectele la cs? FUNDA mai explicit

4 răspunsuri:
| Marinush123456789 a răspuns:

Salut,nici eu nu ma prea pricep dar stiu ca sunt niste programe care ti le instalezi in calculator si o sa ti-l faca sa mearga mai greu, dar cu ajutorul acestor programe redirectionezi jucatori de counterstrike spre un anumit server

sunt destul de sigur ca cineva ti-a zis "iti dau admin daca imi tii redirecte"

salut

| AdyTtZa a răspuns:

Pai le instalezi in calculator si iti redirectioneaza jucatori pe sv pe care l-ai ales la redirecte

| smecherul222 a răspuns:

Redirectele la cs sunt niste programe prin care daca pui niste date despre alte servere in ele...atunci cand serverele acelea sunt pline redirectioneaza playerii pe serverul tau. Funda?

Răspuns utilizator avertizat