| MUFFIN0000 a întrebat:

Imi puteti spune mai explicit ce inseamna pentru voi patriotismul si cum poti fi patriot?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patriotismul-iubirea pentru tara in care tr-ai nascut, ai crescut si locuiesti, iubirea pentru natie.

3 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Sa te gandesti ca studiezi in tara ca sa lucrezi pe urma tot aici, nu sa faci facultate si sa pleci afara

| Florentina9210 a răspuns:

Iubirea pentru tara natala. Asa si idiotul de iubit al meu, nu vrea sa plece de aici, cica, e mai bine in tara ta.

| ALittleDeath a răspuns:

Sa nu pleci din tara oricat de greu ti-ar fi.