| Antonia981 a întrebat:

Imi puteti spune un joc bun si frumos? Acum ma joc la Sims 3 dar m.am cam plictisit. Vreau sa incerc si altceva happy
Sau un site cu jocuri sa ma joc cand ma plictisesc? In afara de friv sau miniclip? happy

Răspuns Câştigător
| DanielCross a răspuns:

Dupa nume inteleg ca esti fata deci ti-as recomanda jocul stardoll...incearca chat-urile sunt bestiale..multa bafta. funda?

5 răspunsuri:
| ScumpikAlyssa a răspuns:

Ai Sims 3 in calculator? big grin

| Antonia981 explică (pentru ScumpikAlyssa):

Da tongue

| ScumpikAlyssa a răspuns (pentru Antonia981):

Si poti sa mi-l trimiti si mie pe mess? Te rog!happy

| Antonia981 explică (pentru ScumpikAlyssa):

Nu stiu daca se trimite k e joc mare.dar sigur o sa incerc! happy trimite.mi mesaj cu id-ul tau

| ScumpikAlyssa a răspuns (pentru Antonia981):

Nu pot sa-ti trimit mesaj pentru ca sunt membru junior. Uite-l aici:alysutzaaly@yahoo.com