| PysyDaniela a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum se pune avatar pe xat?

Răspuns Câştigător
| Sufletzeliubit a răspuns:

Mi-a reusit tongue... uite id-ul mew pisicutza_fitzoasa_lady explic cu mai multe amanunte :* dupa ce iti explic pe mess ce ai de facut imi dai funditaaaabatting eyelashesbig grin?

3 răspunsuri:
| Sufletzeliubit a răspuns:

Nu merge cu o poza din pc-ul mew straight face

| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Buna Silviuta357!
pai pentru prima data intri pe xat... iar dupa aceea dai la pozele alea cu anumite desene in imaginile alea micute...dar sa stii ca pentru a-ti pune imagine pe xat iti trebuie una de pe un site de-al tau sau de pe internet, daca ai una, copi linkul la aceea imagine si il pui in locul imaginii de pe xat!

Mult Succes

!

fundita!
please :X:X:X:*:*:*

| Sufletzeliubit a răspuns (pentru Aalliinnaa1000):

Mie nu imi merge cu o poza din pc-ul mew