| pinkreason a întrebat:

Stiti siteul miss bimbo? imi puteti spune cum imi pot pune poza la avatar?

Răspuns Câştigător
| Sunshine_3662 a răspuns:

Dai la My Profile>My photos>Add Photos(alegi poza pe care o vrei), iar dupa asta in dreapta pozei apar doua optiuni:delete si avatar(si alegi avatar). Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Cineva_1522 a răspuns:

La mess e foarte simplu dai click dtreapta pe imaginea de langa status si dai pe "choose a picture" si acolo iti alegi o imagine

pe TPU avatarul til po-ti pune in felul urmator:
dai pe editare profil si jos iti apare si acolo trebuie sa daiwinking
astept funda

| Cineva_1522 a răspuns:

Miss congo nu vrei?