| Peter28 a întrebat:

Imi spuneti si mie cateva jocuri mai tari (mai cool), ca m-am plictisit de alea pe care le am eu. Funda, la alea tari!

Răspuns Câştigător
| Alezuzu a răspuns:

Cauta pe link-ul asta http://games.gamepressure.com/......opedia.asp

| Peter28 explică (pentru Alezuzu):

E bun linkul. Mersi mult. Daca as putea pune doua raspunsuri castigatoare odata. Cine vrea fundita dintre Alezuzu si AnnaLolly?

8 răspunsuri:
| andreilove a răspuns:

Sall.Metin2ro,Metin3,Metin2gx,Metin2Guabina,World of Warcraft Cataclysm,Runes of Magic,Sherwood, Wwe Impact 2012, Gta San Andreas,Gta Vice citi, Club Marian, Metin2en...Funda?

| Peter28 explică (pentru andreilove):

Am spus de tip racing. Adica cu masini. Si nu vreau sa incerc Metin 2

| Zangetsu21 a răspuns:

Sall uite aici niste jocuri care mie imi par faine:http://pb.gamerage.com/......shift.Sper sa iti placa;)

| Peter28 explică (pentru Zangetsu21):

Nu merge site-ul

| xRaLuCaX a răspuns:

Iti zic eu cateva faine care le-am incercat si is super :
Aika
Atlantica
AION
Allods
Runes of Magic
Rusty Hearts
Cabal
si 4Story big grin

| Peter28 explică (pentru xRaLuCaX):

De tip racing. Tu nu citesti intrebarea?

| AnnaLooove a răspuns:

Pai daca iti plac jocurile cars incearca SuperStrar Streetz sau SuperStar Racing.( le descarci)