| NuAmStIuTcEnUmEsAiPuN a întrebat:

Imi spuneti si mie varoog niste jocuri de pc din care pot sa fac bani fara sa investesc nimic? NU VREAU SA AUD DE anno 1777 nici de virtconomix vreau jocuri facute mai recent DAU FUNDA! 1

2 răspunsuri:
| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Salut....am eu ce iti trebuie tie...pot sa ityi dau si proble cati bani am scos fara nici 1 leu investitie.da-mi add respect_bos

| Yeu_Ady_1994 a răspuns:

Eu iti spun Second Life daca esti destept si te pricepi poti sa faci foarte multi bani din asta.
Sper ca te-am ajutat.
Bafta.