| Ionutzu64 a întrebat:

Imi va merge gta V pe un Intel pentium g 3.2 ghz dual core, amd radeon r7 250x oc edition si 6 gb ram?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Este un pentium din seria G, si nu are mai mult de 2-3 ani de cand este lansat, si poate sa tina V perfect pe medium. Inainte sa-ti dai drumu la gura mai gandeste inainte.
http://www.pcgarage.ro/procesoare/intel/pentium-dual-core-g3420-32ghz-box/

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da, merge perfect la medium!

| VladyXR a răspuns (pentru Jipa95):

laughing ba, taci ma faci sa rad rolling on the floor, ce medium ma? nici low, are un procesor din 2005-2007, nu te lua ghz, procesorul e foarte slab, macar are ceva bun, minimum macar un i3 4150.

| VladyXR a răspuns (pentru Jipa95):

Poate inainte tu sa dai drumul al gura, dc postezi un serie G? ca ala nici nu o are? a specificat el?, nu.

| Jipa95 a răspuns (pentru VladyXR):

A specificat la intrebare ''g''. Si sa stii ca nici un idiot nu ar tine un pentium de acum 10 ani langa un r7 250 si 6gb ram. Este absolut clar ca este un G de aici http://www.pcgarage.ro/procesoare/intel/ pe 3. 2ghz. Am incheiat discutia.

| Ionutzu64 explică (pentru Jipa95):

Multumesc Jipa.Si da este un "g" pe care l-am achizitional de 2 luni.

| Jipa95 a răspuns (pentru VladyXR):

Este un pentium din seria G, si nu are mai mult de 2-3 ani de cand este lansat, si poate sa tina V perfect pe medium. Inainte sa-ti dai drumu la gura mai gandeste inainte.
http://www.pcgarage.ro/procesoare/intel/pentium-dual-core-g3420-32ghz-box/