| Iulian000 a întrebat:

Salut.ce ziceti va merge fifa 13 fara lag in timpul meciului pe configuratia asta(vreau sa il joc la very low):

Intel Celeron D 2, 66 Ghz
Nvidia Geforce 8500GT
2gb Ram? Mutumesc anticipat.cel mai concludent raspuns primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Ti-ar merge destul de bine pe low-medium. Ai grija cat timp soliciti pc-ul, pentru ca am avut (inca am) aceeasi placa video, si dupa 7-8 ore de Minecraft pe zi... s-a dus. Funda?

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

O sa mearga bine pe low

| Jipa95 a răspuns:

Nu o sa-ti mearga. Poate ai noroc daca se taraste in 20fps pe low.

| SilviaDulcik a răspuns:

Nu sunt sigur de procesor dar daca il joci la 1280x1024 sau mai putin, da, o sa functioneze destul de fluent.

| PolBoss a răspuns:

Jocul ar merge binisor, acest video spune tot https://www.youtube.com/watch?v=pmsy6VEIZbk

| JoJoJiTu a răspuns:

Salut, nu iti va merge!