| mynameisxp a întrebat:

Imi ziceti va rog care este mai fain jocul: fifa 2013 sau pes 2011

Răspuns Câştigător
| XxXFBIXxX a răspuns:

Pai dintre astea doua pes 2011 este cel mai fain adica e mai realistitc, dar daca vrei fotbal iti recomand sa descarci pes 2013 :X

3 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Normal fifa 2013 este mai bun pentru ca are schimbarile de jucatori de acum dar dar in pes 2011 jucatori au viteza mai mare ca am jocu si m-am jucat si 2013 sunt mai lenti.as alege 2011

| Metals25 a răspuns:

Pes 2013 este cel mai fain joc are realistica buna, fifa deloc

| pro a răspuns:

Fifa 2013