| abcfed a întrebat:

IMPORTANT! La Counter Strike Xtreme V6 se conecteaza automat la un server si dupa ce intru pe server-ul la care m-a conectat daca apas orice tasta ma conecteaza la altu si tot asa...Cum sa il fac sa nu se mai conecteze automat? Am sters deja GameMenu.res din resource dar dupa ce deschid cs apare la loc si tot se conecteaza automat.Ce ar trebui sa fac?
Dau FUNDA la cel mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai probabil ai prins bind pe ceva. Sterge config.cfg-ul vezi poate functioneaza.

| abcfed explică (pentru CM7YRE):

Tot automat se conecteaza! sa ma enerveaza la culme ca nu pot sa jocsad mai ai si alte idei?

| CM7YRE a răspuns (pentru abcfed):

Astea sunt cele mai bune variante, n-ai decat sa reinstalezi jocul si sa le faci pe cele doua read only sa nu ti le mai poata modifica jocul.

| abcfed explică (pentru CM7YRE):

Cum adica sa le fac read only?

| abcfed explică (pentru CM7YRE):

Tot nu merge...pana la urma am setrs cs-ul.Mai sti si alte cs-uri?

| Noya99 a răspuns:

Eu cand patesc asa reinstalez counter-strik-ul.