| JockerStoica a întrebat:

Cand ma joc counter strike lant final si intru in joc si apas pe tasta B ca sa imi cumpar arma ma scoate si incepe sa se conecteze la alt server de cs.
Cine gaseste o metoda de rezolvare a acestei probleme are o FUNDA MARE CAT CASA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in counter strike, da-i la optiuni si unde iti arata controalele jocului vezi ce ai pus sa faca tasta,, B'' apoi alege ce vrei tu sa faca.

Si eu voiam sa cumpar arma apasnd pe,, F1'' si ma scotea din joc, dar apoi am schimbat setarile.

| iusy98 a răspuns:

Reinstaleaza cs