| x4z5 a întrebat:

[fundita]Hi TPU! Azi am descarcat sacred.Totul a mers bine pana cand am intrat in joc... mi-a aparut urmatoarea eroare:sacred. exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvienence. Apoi m-am gandit sa descarc sacred underworld.Si din nou aceeasi eroare. Ce ar trebui sa fac sa imi mearga? crying

ps:am mai avut jocul in calculator dar l-am sters si de atunci nu am mai reinstalat windowsul.

Ar trebui sa il reinstalez?straight face

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Reinstaleaza-l.