| Rexofere a întrebat:

In afara de Realtek, mai stiti vreun alt driver audio din asta. Si daca se poate, cum sa il instalez corect in laptop ca nu am deloc. Daca ajuta cu ceva, am procesor Intel core i5. Din cate stiu, de driver depinde si procesorul

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Driverul audio NU are nici cea mai mica treaba cu procesorul!
Driverul audio are treaba cu placa de sunet!
Descarca toate actualizarile care iti apar la windows daca nu e nimic dai o cautare de actualizari apoi la actualizari optionale vei gasi driverul audio si dai sa instaleze apoi dai restart la pc si gata, problema rezolvata!