| J0hnN a întrebat:

In Counter Strike 1.6 am o problema:cand dau pe options, dupa ce setez optiunile trebuie sa dau apply/ok(stiati asta).Eu cand dau apply/ok ma redirectioneaza pe alt server.Inainte pe orice dadeam (new game/find server/quit) ma baga pe serverul ala.Am sters din cstrike/resources GameMenu.res! S-a rezolvat cu celelalte, dar cu apply/ok la optiuni nu s-a rezolvat.Ce sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Intra unde ai cs instalat, exemplu : C://Program Files/Counter Strike 1.6

Intra in cstrike/resource si sterge de acolo GameMenu.res

Ia asta de pe net : http://www.girlshare.ro/407288.2

si pune-o in locul careia ai sters-o.

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Sterge toate res-urile care contin options

| MytzaMytz a răspuns:

Reinstaleaza cs-ul sau, sa iti iei alt cs, eu recomand a doua varianta, baftawinking