| Udvarpatrick a întrebat:

In jocul Harry Potter 6, unde trebuie sa merg ca sa ma pot duela cu Viperinii?

Răspuns Câştigător
| AlexeLup a răspuns:

La Paved Courtyard este la stanga cum iesi pe intrarea principalacmergi acolo si ai sa vazi un panou dai enter acolo si gata

| Udvarpatrick explică (pentru AlexeLup):

Mersi,de 3 zile incerc sa gasesc locul acela dar pentru ine e ca un labirint.

| AlexeLup a răspuns (pentru Udvarpatrick):

Daca vrei te pot ajuta si cu alte probleme din acest joc, l-am terminat de 7 ori!
Tot ce trebuie sa faci este sa ma intrebi

| Udvarpatrick explică (pentru AlexeLup):

Mersi,eu am citit toate cele 7 carti luna trecuta si stiu pe derost continutul jocului Harry Potter 1, 2, 3 dar pe acesta acum l-am cumparat.