| alexalexuz a întrebat:

In legatura cu jocul online tanki cine joaca sau stie despre acest joc sa-mi raspunda intrebarea mea este unde pica si cand cutiille alea de aur care au 100 cristale dau funda si apreciere si ii multumesc din suflet celua care imi raspunde corect

Răspuns Câştigător
| PaulOctavian a răspuns:

Nu e asa ca e complicat dar stiu cum, iti trebuie un fel de program pentru astea. Daca il gasesti il trimiti si mie pe pauloctavianus@yahoo.com?

1 răspuns:
| Badea_Ionel_Valentin_1996 a răspuns:

Alexalexuz cutia de 100 diamante pica doar cand lupta este stransa si pauloctavian nu trebuie nici un program!