| Ane-Marie_Diana_1998 a întrebat:

In legatura cu jocul SA:MP, pe serverul B-ZONE RPG, ajutati-ma va rog frumos :
Cand dau la orice factiune pasnica, (de ex: LS TAXI) trebuie sa copiez niste DATE si dupa sa dau pe un buton in colt sus dreapta si pe acel buton imi scrie THIS TOPIC IS BLOCKED!
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut. Din ce ai zis e de inteles ca acel topic este blocat si nu poti posta nimic in el pana nu il re-deschide vreun owner sau ceva de genu.

| Ane-Marie_Diana_1998 explică (pentru KeNNT3D):

AAaa... Deci tu vrei sa spui ca acel topic este momentan inchis?

| KeNNT3D a răspuns (pentru Ane-Marie_Diana_1998):

Da.