| goodofwar09 a întrebat:

In metin2 la Razboinic corp ce e bun dex sau int?

Răspuns Câştigător
| MadduSnk a răspuns:

Dexteritatea e cea mai buna pentru corp. Inteligenta este pentru mental happy. Funda? ^.^.

2 răspunsuri:
| DragosTR a răspuns:

Dex.Fundă?

| KarpatickShow a răspuns:

Nimic!

Bagai Straja pana la lvl 10
Apoi bagai Vitalitate pana la lvl 20
Iar Straja pana la lvl 30
Apoi Vitalitate pana la 35, Straja pana la 40 si tot asa din 5 in 5 levele, iar daca vei avea Straja si Vitalitatea la maxim, adica pana la 90 de puncte, va trebui sa pui Dexteritate pana la 90 puncte si ultima e Inteligenta.
Asta pentru. razboinicul corp!

PS.
Vezi ca vei avea nevoie de iteme care iti dau Tarie sau Vitalitate gen Cercei de abanosi de lvl 33.