| anonim_4396 a întrebat:

Intr o lume'n care banii pun stapanire pe oameni, totul in jur se duce de rapa, pe strada numai clanuri luptandu'se pentru putere, oamenii justitiei
incearca sa puna capat conflictelor, insa pentru multi se sfarseste urat!
Ura a pus stapanire peste populatie, un nou presedinte ii poate ajuta sa si revina?

Se pare ca exista o solutie cum exista in orice stat : BANII!

Acum cateva zile un cetatean a castigat la lotto o suma de 1.000.000 asta i a schimbat viata!

Evenimentele nu lipsesc nici din lumea noastra, se petrec zeci de evenimente pe zi, activitatea politie si a medicilor cresc pe zi ce trece!

Avem nevoide de voi, cum si alti au nevoie de noi!

HostName: BnYRomania Official
Address: samp.bnyromania.com:7777
Players: x / 50
Ping: 32
Mode: BnY Official
Map: Lumea Noastra

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Ce inceput frumos de film.

| Sergian a răspuns (pentru robijam):

Se vede ca s compozitor nu? laughing

1 răspuns: