| Marcy12 a întrebat:

Intrebare! Am un procesor Pentium( R) Dual-Core 2, 6 Ghz, memorie RAM 1 Gb si placa video Intel G33/G31 Express Chipset Family de 512 Mb incorporata... Spuneti mi si mie niste SHOOTERE mai noi si misto care imi merg... DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Mai noi si mai "misto"? imi pare rau, dar pentru shootere mai "misto" nu am ce sa-ti recomand la sistemul tau, daca vrei sa joci shootere mai noi si mai "misto" iti recomand sa iti faci un upgrade la sistem! in special la placa video.

Daca ai fi avut un sistem bun, ti-as fi recomandat
-Call of Duty Black Ops
-Battlefield Bad Company
-Medal of Honor 2010

Nu stiu sigur dar s-ar putea ca jocurile de mai jos sa iti mearga (nu garantez)

-Call of Duty 1
-No one lives forever
-XIII