| zurghii a întrebat:

Intrebare despre metin2! Salut TPU azi am incercat sa ma joc metin2 si imi zice ca contul este blocat 1 Sincer nu am mai intrat de mult pe cont! Ma puteti ajuta cu privinta la asta sa imi spuneti dc e blocat contul si cum il deblochez

2 răspunsuri:
| IntrebariPentruFilme a răspuns:

Intri pe forumul metin2, dai la support, iti faci cont cu emailul pe care ai cont si o sa primesti email. ce cont ai blocat, durata si motiv. Funda!

| qKiddu a răspuns:

Contul este blocat pentru ca nu ai mai intrat pe el. Intra pe email si o sa vezi motivul si durata.