| Alexandro_2176 a întrebat:

Salut, am o problema metin2 RO, contul meu a fost blocat şi nu ştiu cum să-l deblochez. Ma puteti ajuta? Multumesc.

59 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Kira are dreptate ai vorbit urat? da sau esti la inceput de joc si nu ai confirmat adresa de mail

| Zmeura a răspuns:

Asta inseamna ca ti-a blocat gm contul adica ti-a dat ban tr sa-ti faci alt cont ca sa joci

| Wrecked a răspuns:

Intra pe site de la metin si fa cerere de deblocare cont!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex asta am patit si eu nu am mai intrat de 2 luni pe cont si acum este blocatsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall contul meu a fost si el blocat
nu stiu ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am intrat pe cont din august anul trecut pana in februarie si mi-a mers kontu. problema este alta ori a injurat ori a folosit hack sau nu sia activat e-mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il poti debloca il cunosc pe GM e foate rau da ban la nevinovati asa ca mi-a dat si mia pe degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of GM nare creier frate si alex daca esti din galati vezi ca ala GM sta pe langa muzici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GM nu se gandeste la noi jucatori din jocu lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall cand intri pe metin2ro (pe net) acolo unde scrie logare jos dai retrimite meilu de inregistrare si iti scrii numele si meilul si VOALA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ai primit BAN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu si eu am un cont de lv 35 ca sa il deblochiez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba esti prost tia aflatcontu un geme si ti la banat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cu se dezblochiaza contul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da am
ba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a blocat contul da oricum daca nai intrat de 2 luni nu til mai poti debloca daca nu mai intri de mult timp iti sparge contul sau til blocheaza da ma ajuta cineva si pe mine ca eu tocmai acum mi l-am facut si mi la blocat ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie eu nu pot face alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi a furat adresa de joc aveam lv 40

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
Si mie mi-e blocat contul si nu stiu cum sa rezolv am un caracter de lv 39

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a blocat exact cand mi-am facut contul am bagat ce trebuie. si nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te ajuta cu mare placere dar zi-mi contul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema la fel dar contul meu e de 99 daca primest raspunsul terog contacteazama! M>S>////

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge contul in fiecare zi am intrat da degeaba nu mai merge de ce nu am infurat pe nimeni i-am ajuta pe niste baieti le am crescut lvl de ce nu imi merge ca am adresa de la mail facut de ce nu merge stie cine va?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waaa all mai bine jucati un metin mai fain decat sa stai 15 ani sa faci lv mare mai bine incercati un mwtin cu ratele mai mari...pace voua.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contactaza:rey_mysterio91

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chestia daca nu intri pe cont timp de 2 luni sau mai mult se blocheaza! poti sa numai intri pe el timp de 1ni intregi contul n use blocheaza!

Vinovatul esti tu posibil sa fii vorbit urat sau sa neglijezi atentionarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeas problema? poate merge asa http://www.metin-2.ro/main/ticketservice#top10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema am avut un cont de 38 si unu de 49 si le-am avut pe acelasi email si ala de 38 l-am avut pe forum si cand s-a blocat asta de 38 s-a blocat si ala de 49 Cum il deblochez ziceti-mi va roog frumos