| Ritza_Victo_1997 a întrebat:

Este un hacker p'aici? Pagina mea sufera.E o istorie lunga,dar ma puteti ajuta cumva? TREBUIE SA FAC INTR-UN FEL IN CAT DE LA CREATOR SA AJUNG MANAGER. Contul de pe care eram manager este blocat,si am incercat in toate felurile sa-l deblochez. DACA MA PUTETI AJUTA, SPUNETI VA IMPLOOR. NU raman datoare.

5 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Serios? Tu crezi ca hackerii stau pe TPU si asteapta sa sparga Facebook-ul, doar pentru a te ajuta pe tine?
Ok, suntem TotiPentrUnu, dar nici chiar asa.
In plus, 1NoNamer are dreptate, la ce sisteme de protectie au cei de la Facebook, greu spargi conturi.
Nu mai crede tot ce se scrie pe net, acele programe de spart conturi de yahoo/facebook/metin, nu exista ( sunt virusi).
Trebuie sa fii badass sa spargi un cont. Plus, este ilegal. Ajungi si pe la Politie.

| eandopuncttk a răspuns:

Ce naiba incerci tu sa spui aici?

| anutzaEu a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa facem...

| Ritza_Victo_1997 explică (pentru anutzaEu):

Deci,contul de pe care eram manager a fost blocat si nu-l pot debloca. Pagina mea de facebook acum are doar creatori. Vreau sa gasesc pe cinneva care sa ma poata ajuta cumva, cu ajutorul programelor, chestiilor alea de hacker din creator sa ma faca manager.

| 1NoNamer a răspuns:

Stai ca iti explic eu ce ceri tu. NE ramanand datoare. Tu ceri, ca cineva sa sparga in serverele celor de la facebook, fapt care nici cei mai mari hackeri au lumii nu au reusit in prezent sa o faca, desi incearca din rasputeri (anonimii) pentru ca tu sa iti iei inapoi drepturile asupra unei pagini care nu poti dovedi ca e a ta. O persoana nu te poate ajuta in aceasta problema, si nimeni nu cred ca e suficient de dereglat cat sa intre la inchisoare pentru ca sa iti recuperezi tu nu stiu ce pagina. ( pe langa faptul ca ar dura FOARTE mult timp, daca nu este imposibil. ). Tot ce ai putea incerca sa faci, daca crezi ca ai cum sa dovedesti ca e pagina ta, e sa trimiti un tichet celor de la facebook sau mai stiu eu ce, mail sau ma rog, in care sa le spui problema si s-ar putea sa te poata ajuta. lasa ideile astea idioate pentru ca habar nu ai despre ce vorbesti.

Succes!