| vali11 a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca triburile.Am nevoie de ajutor! Ma poate ajuta si pe mine cine sa-mi trimita si mie luptatori pe loomea 24 ca ma ataca?

1 răspuns:
| ares8 a răspuns:

Salut.
E extrem e tarziu,dar abia acum am dat peste intrebarea ta big grin
Joc si eu triburile, dar am invatat ca nu pot face fata singur. Ajutor nu-ti trimite nimeni. Intra intr-un trib si ai mai multe sanse. Inainte de a accepta o invitate in orice trib, verifica informatiile despre el. Se intampla uneori ca nici colegii nu te pot ajuta daca e zona de razboi si toti au trupele implicate in conflict sau esti prea departe de trib.
Bafta!