| PriliBlueBlood a întrebat:

Intrebare pentru jucatorii HOWRSE : Cum mangai un cal din sanctuar?:*

Răspuns Câştigător
| NanaXOXO a răspuns:

Tocmai am aflat si eu, accidental laughing deci, langa numele calului tau, apare o iconita cu un +, si dai click, si sunt 2 variante : Redenumire si Du in Sanctuar. Tu alegi Redenumire, si dai click pe redenumire. si din nou apar 2 variante : redenumire si afixele mele, tu dai pe Afixele mele.Sunt iar 3 chestii: noutatile mele, afixele mele si sanctuar. Si alegi sanctuar si apoi dai in josul paginii si apare acolo, mangaie Pont. Scuze daca au existat greseli de scriere si sper ca ti.a fost de folos XOXO

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Cu blandete :))
Nee... fara misto: http://help-howrse.forums-actifs.net/ este un forum unde, daca iti faci cont ai acces la ajutoare despre joc;)

Sper ca te-am ajutat :D

| PriliBlueBlood explică:

Vreau sa stiu unde este sanctuarul

| helpmerepede a răspuns:

Ai aflat pana la urma?big grin daca da sp si mie pls