| RedNose a întrebat:

Hey! Intrebare pentru jucatorii HOWRSE cum adapostesc cai in sanctuar ca sa pot mangaia unul? fundahappy

2 răspunsuri:
| XAnonimgirlX a răspuns:

Pai daca i-ai inscris la un centru de echitatie nu poti fii atenta scrie adapal dai de mancare si ai cresti moralul deci de mangaiat nu poti pakat eu am 3 conturi. funda? sper ca am fost de ajutor.pa pa

| alexe1 a răspuns:

Cai tai pusi in sanctuar nu poti sa ii mai iei de acolo niciodata! trebuie sa astepti 30de zile!