| bodi01 a întrebat:

Intrebarea este doar pentru cei care se joaca pe dragon city pe facebook. ziceti-mi si mie cum ii fac pe :cool fire dragon, petroleum dragon, pirate dragon si poo dragon? Cei care imi raspund ii le dau funda sau cerere de prietenie pe facebook

4 răspunsuri:
| MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cool fire=dandelion=lasser

| DaizDaianis a răspuns:

Uite frate, sper sa dai funda eu iti spun, chiar stiu combinatiile unora din cei pe care i-ai spus tu :
Cool Fire = Steampunk + Mojito ( Incerci de 2-3 ori )
Pirate = dark + Mud
poo Dragon = Se poate castiga doar in cutii, sau sa dai la 'pacanele' unde, odata la 3 luni il pune!
BAFTA la Breeding!

| KuPp a răspuns:

Cool fire dragon: medieval+alpine si invers
pirate si poo: mud+zombie si invers

funda plzz

| DaizDaianis a răspuns (pentru KuPp):

laughing Totul este gresit.