| sabiN231996 a întrebat:

Intru in cs si in 2 secunde imi iese din joc fara nici`o eroare fara nimic... ce sa fac? va rog ajutati`ma

7 răspunsuri:
| Quiz3r a răspuns:

Ai Fost Fraierit Tataaa... Poate Ca ai luat cel mai prost cs din insoria cs-ului prost happy :] Te Felicit [incearca alt cs de exemplu condition zero+STEAM!] din pacate nu mai stiu siteul sper ca te-am ajutat big grin

| sabiN231996 explică (pentru Quiz3r):

Am incercat 1000 de versiuni de cs, l`am reinstalat de 10 ori, tot degeaba.

| Quiz3r a răspuns:

Atunci calculatorul tau e prea bun pentru cs-urile de pe internet! incearca unul cumparat atunci daca nu merge ai cel mai bun calculator din lume!straight face

| sabiN231996 explică (pentru Quiz3r):

E si pana acum cum au mers cs`urile? Mentionez ca mai de mult cand m`am lasat de cs am luat destroy,si am reinstalat, am sters config`urile toate, tot nu merge.

| Quiz3r a răspuns:

Nu stiu ce are...:s

| easydeath a răspuns:

Reinstaleaza CS-u.

| sabiN231996 explică (pentru easydeath):

L`am reinstalat de 10 ori, am incercat toate versiunile de cs, tot asa.help!