| MyaEmy a întrebat:

Iubitul meu e plecat cateva luni in Italia si ne cam plictisim doar sa vorbim, stie cineva niste jocuri online pe care putem sa le jucam impreuna deodata? FUNDAA :3

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Pe telefon fun run, ninja dash, battle monkeys, cards and castles, erednaren
Pe calculator need for speed world, tranformice, spiral knight, erau nu sunt sigur câteva și pe funorb
Sper că am ajutat cât de cât, distracție frumoasă dragii de voi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Second life sau avakin life