| SuperSaiyan4 a întrebat:

Joaca cineva Gotham City Impostors pe Steam, daca da imi puteti spune cum ii.

3 răspunsuri:
| torresbydragos a răspuns:

E o mizerie.isi bat joc de batman si de joker.

| SuperSaiyan4 explică (pentru torresbydragos):

Eu deja il joc si mi se pare amuzant, chiar daca isi bat joc de Batma.

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Da ce aveti ma? NU ISI BAT JOC! Toressbydragos daca tu te costumezi in batman inseamna ca iti bati joc? Jocul e super am lvl 30, joc pe xbox si daca o sa mai vezi acest raspuns, nu te lasa de el ca e foarte fain! Daca putem jucam odata... daca mai joci...