| Kazimir a întrebat:

Joacă cineva pokemon pe emulator de gameboy? Aproape am terminat pokemon red și vreau să știu dacă pot să continui salvarea de pe el pe pokemon blue (care intenționez să-l joc next) cu toți pokemonii prinși. p.s. pe net scrie într-o parte că da în alta că nu -.-

Răspuns Câştigător
| Urpaniel a răspuns:

Am terminat Ruby pe emulator, da' nu am incercat niciodată să le transfer, probabil că nu merge, fiindcă ţin minte că sunt pokemoni diferiţi in fiecare, sau cu alte skin-uri şi aşa mai departe...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ɔɐıɔ a răspuns:

Am terminat de curand pokemon gold, si din raspunsurile date, ma tem ca nu...

| AudImagini a răspuns:

O vai, dar Kazimir. Ce faci tu aici?

| Kazimir explică (pentru AudImagini):

Bine ce să fac... mă plictisesc grav mai ales seara... așa că am intrat iar (nu știu dacă stau) să mai fac puțin mișto pe la d/s.

| Kremlin a răspuns:

Nu merge, am incercat.Sunt versiuni diferite cu pokemoni diferiti.

| DARKWOLVERINE a răspuns:

Baiatu imi dai idu tau ca si yoo ma joc pokemon