| roby223 a întrebat:

Pentru fanii Pokemon Go
Eu am level 24 vreau sa stiu daca ajung la level 30 imi intra generatia 3 de pokemonii?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Generația a-III-a de pokemons nu a apărut încă.
Aici spune același lucru: http://www.polygon.com/2017/2/16/14638944/pokemon-go-gen-three

| roby223 explică (pentru SilviaDulcik):

Dar eu am inteles ca pe parcurs ce avansez in nivel iti mai deblocheaza din pokemonii din generatia 1 si 2 sau ceva de genu.
Orcum ma joc de aproape trei luni am strabatut Viena in lung si in lat nu nu am dat pana acu de vreun Snorlax sau Articuna etc etc

1 răspuns: