| KillerDeniz a întrebat:

Pe League Of Legends! Ce campion sa imi iau la 6300
Dau funda pentru un campion bun happy.

Răspuns Câştigător
| adrianplay a răspuns:

Spre deosebite de altii( am fizz si elise, sunt foarte buni cand ai farm si cateva killuri) eu mi-as cumpara ZAC, fiora sau Wukong(gandeste-te la ultimate, dar la zac, cu mingea Orriannei, cand sare cu E pe ei oriana da repede ultimata ). Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizz este un campion foarte bun la 6300, ai un burst imens si daca-ti iei Zhonya ai 3 invulnerabilitati, E-ul, zhonia si E.

| Vlad5631 a răspuns:

Elise, joc cu elise si rupe!

| KillerDeniz explică (pentru Vlad5631):

Sa mai astept raspunsuri. Daca dau campioni nasoli poate primesti funda happy